Salesforce Suite (8.x-4.2) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Default
ht: Pa defo

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
