Salesforce Suite (8.x-4.3) - en to am translation catalogue (25 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Version
am: ሥሪት

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Mapping
am: ማዛመድ

en: Direction
am: አቅጣጫ

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
