Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: Language
mn: Хэл

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар
