Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Remove
sv: Ta bort

en: Language
sv: Språk

en: Name
sv: Namn

en: Add Field
sv: Lägg till fält

en: Hidden
sv: Dold

en: Default value
sv: Förvalt värde
