Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha8) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Operations
is: Atgerðir

en: Remove
is: Tak burtur

en: Language
is: Mál

en: Name
is: Navn

en: Hidden
is: Krógvað
