Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Date format
am: የቀን አጻጻፍ

en: Page
am: ገጽ

en: Custom
am: ብጁ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Custom date format
am: የብጁ ቀን ቅርፅ
