Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Updated
ar: التحديث

en: Created
ar: الإنشاء

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Page
ar: الصفحة

en: Never
ar: أبدا

en: Custom
ar: مخصص

en: Desc
ar: تنازلي

en: Operation
ar: عملية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Timezone
ar: المنطقة الزمنية

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Item ID
ar: معرف العنصر

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
