Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Reset
be: Скінуць

en: Updated
be: Абноўлена

en: Created
be: Створана

en: Date format
be: Фармат даты

en: Page
be: Старонка

en: Never
be: Ніколі

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Operation
be: Аперацыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Timezone
be: Гадзінны пояс

en: Apply
be: Ужыць

en: Custom date format
be: Уласны фармат даты

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
