Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Date format
cs: Formát data

en: Page
cs: Stránka

en: Never
cs: Nikdy

en: Custom
cs: Vlastní

en: Desc
cs: Sestupně

en: Operation
cs: Operace

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Custom date format
cs: Vlastní formát data

en: Not set
cs: Nenastaveno

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Item ID
cs: ID položky

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Include destination
cs: Zahrnout parametr "destination"
