Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Reset
et: Tühista

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Page
et: Lehekülg

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Custom
et: Kohandatud

en: Desc
et: Kahanev

en: Operation
et: Operatsioon

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Custom date format
et: Kohandatud kuupäevavorming

en: Not set
et: Pole määratud

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Item ID
et: Elemendi ID

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Include destination
et: Lisa sihtkoht

en: Timezone to be used for date output.
et: Kuupäevale rakendatav ajatsoon.

en: - Default site/user timezone -
et: - Vaikimisi saidi/kasutaja ajatsoon -

en: A user-defined date format. See the <a href="http://php.net/manual/function.date.php">PHP manual</a> for available options.
et: Kasutaja poolt defineeritud kuupäeva formaat. Võimalusi vaata <a href="http://php.net/manual/function.date.php">PHP kasutusjuhendist</a>.
