Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha

en: Page
fil: Pahina

en: Operation
fil: Pagpapatakbo
