Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Never
gu: કદી નહી

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Apply
gu: લાગુ કરો
