Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Page
lt: Puslapis

en: Never
lt: Niekada

en: Custom
lt: Savitas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
