Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Page
lv: Lapa

en: Never
lv: Nekad

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Desc
lv: Dilst.

en: Operation
lv: Operācija

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts

en: Not set
lv: Nav iestatīts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
