Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Updated
mr: सुधारित

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Date format
mr: तारीख आराखडा

en: Page
mr: पान

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
