Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Reset
pl: Resetuj

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Date format
pl: Format daty

en: Page
pl: Strona

en: Never
pl: Nigdy

en: Custom
pl: Własne

en: Desc
pl: Malejąco

en: Operation
pl: Czynność

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Expire
pl: Wygasa

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Custom date format
pl: Własny format daty

en: Not set
pl: Nie ustawiono

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Item ID
pl: ID elementu

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Include destination
pl: Uwzględnij miejsce docelowe

en: Timezone to be used for date output.
pl: Strefa czasowa używana dla wyjścia daty.

en: - Default site/user timezone -
pl: - Domyślna strefa czasowa użytkownika/strony -

en: A user-defined date format. See the <a href="http://php.net/manual/function.date.php">PHP manual</a> for available options.
pl: Format daty zdefiniowany przez użytkownika. Dostępne opcje można zobaczyć w <a href="http://php.net/manual/function.date.php">podręczniku PHP</a>.
