Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Page
sl: Stran

en: Never
sl: Nikoli

en: Custom
sl: Prilagojeno
