Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Reset
sq: Rifillo

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Operation
sq: Veprimi
