Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (30 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: Page
tr: Sayfa

en: Never
tr: Asla

en: Custom
tr: Özel

en: Desc
tr: Azalan

en: Operation
tr: İşlem

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Timezone
tr: Saat dilimi

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Custom date format
tr: Özelleştirilmiş tarih biçimi

en: Not set
tr: Ayarlanmamış

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Item ID
tr: Öğe Kimliği

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Include destination
tr: Hedefi ekle

en: Timezone to be used for date output.
tr: Tarih çıktısı için kullanılacak saat dilimi.

en: - Default site/user timezone -
tr: - Varsayılan site/kullanıcı saat dilimi -

en: A user-defined date format. See the <a href="http://php.net/manual/function.date.php">PHP manual</a> for available options.
tr: Kullanıcı tanımlı bir tarih biçimi. Kullanılabilir seçenekler için <a href="http://php.net/manual/function.date.php">PHP kılavuzuna</a> bakın.
