Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: ,
ug: ،

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Timezone
ug: ۋاقىت رايونى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
