Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Reset
af: Herstel

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Never
af: Nooit

en: Operation
af: Operasie

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
