Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Page
az: Səhifə

en: Never
az: Heç vaxt

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Custom date format
az: Fərdi tarix formatı

en: Not set
az: Qurulmayıb

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
