Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Page
bg: Страница

en: Never
bg: Никога

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Operation
bg: Действие

en: Apply
bg: Търси
