Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Date format
cy: Fformat dyddiad

en: Page
cy: Tudalen

en: Never
cy: Byth

en: Custom
cy: Addasu

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Timezone
cy: Cylchfa Amser

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Custom date format
cy: Addasu fformat dyddiad

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
