Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Reset
fi: Palauta

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Page
fi: Sivu

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Custom
fi: Oma

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Timezone
fi: Aikavyöhyke

en: Apply
fi: Käytä

en: Custom date format
fi: Mukautettu päivämäärämuoto

en: Not set
fi: Ei asetettu

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Item ID
fi: Artikkelin ID

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Master
fi: Isäntä

en: Include destination
fi: Sisällytä kohde

en: Timezone to be used for date output.
fi: Päivämäärän näytössä käytettävä aikavyöhyke.

en: - Default site/user timezone -
fi: - Käyttäjän/sivuston oletusaikavyöhyke -
