Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Operations
is: Atgerðir

en: Reset
is: Tómstilla

en: Updated
is: Dagført

en: Created
is: Stovnað

en: Page
is: Síða

en: Never
is: Ongantíð

en: Custom
is: Sergjørt

en: Operation
is: Gerð
