Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Reset
he: איתחול

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Page
he: דף

en: Never
he: אף פעם

en: Custom
he: מותאם

en: Desc
he: יורד

en: Operation
he: פעולה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Timezone
he: איזור זמן

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Custom date format
he: תבנית תאריך מותאמת אישית

en: Not set
he: לא נקבע

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
