Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Page
hy: Էջ

en: Never
hy: Երբեք

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Timezone
hy: ժամագոտի
