Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Reset
jv: Baléknā

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Page
jv: Kācā

en: Never
jv: Ora tahu

en: Custom
jv: Kostum

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Operation
jv: Operasi

en: Timezone
jv: Zona wektu

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Item ID
jv: ID Item

en: Entity ID
jv: ID Entiti

en: Asc
jv: Urut Maju
