Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Page
ka: გვერდი

en: Never
ka: არასდროს

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Timezone
ka: სასაათო სარტყელი

en: - All -
ka: - ყველა -
