Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Reset
kk: Ысыру

en: Created
kk: Құрылған

en: Page
kk: Бет

en: Never
kk: Ешқашан

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Operation
kk: Операция
