Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Expire
kn: ಕಾಲಾವಧಿ ಅಂತ್ಯಗೊಳ್ಳುವ

en: Timezone
kn: ಕಾಲವಲಯ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Item ID
kn: ಅಂಶ ಐಡಿ
