Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Page
mn: Хуудас
