Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Custom date format
my: စိတ်ကြိုက် နေ့စွဲ ပုံစံ

en: - All -
my: - အားလုံး -
