Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Date format
nn: Datoformat

en: Page
nn: Nettside

en: Never
nn: Aldri

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
