Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Date format
oc: Format de data

en: Page
oc: Pagina

en: Never
oc: Pas jamai

en: Custom
oc: Personalizat

en: Operation
oc: Operacion

en: Sort by
oc: Triar per

en: Timezone
oc: Fus orari

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Custom date format
oc: Format de data personalizat

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Item ID
oc: Identificant d'element

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat

en: Master
oc: Maître

en: Include destination
oc: Inclure la destinacion
