Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Reset
fa: اعاده

en: Updated
fa: به‌روز

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Page
fa: صفحه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Custom
fa: سفارشی

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ Previous
fa: قبلی>

en: Next ›
fa: >بعدی

en: Timezone
fa: منطقه زمانی

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Custom date format
fa: قالب سفارشی تاریخ

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Item ID
fa: هویت عنصر

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Entity ID
fa: هویت عنصر

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Include destination
fa: افزودن مقصد
