Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Never
ast: Nunca

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Operation
ast: Operación
