Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Updated
hu: Frissítve

en: Created
hu: Létrehozva

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Never
hu: Soha

en: Custom
hu: Egyéni

en: Operation
hu: Művelet

en: Expire
hu: Lejár

en: Timezone
hu: Időzóna

en: Custom date format
hu: Egyéni dátum formátum

en: Not set
hu: Nincs beállítva

en: Item ID
hu: Elem azonosítója

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Include destination
hu: Cél befoglalása

en: Timezone to be used for date output.
hu: A dátum kimenethez használt időzóna.

en: - Default site/user timezone -
hu: - Alapértelmezett webhely/felhasználó időzóna -

en: A user-defined date format. See the <a href="http://php.net/manual/function.date.php">PHP manual</a> for available options.
hu: Egy felhasználó által meghatározott dátumforma. A <a href="http://php.net/manual/function.date.php">PHP kézikönyvben</a> további formázási lehetőségekről lehet olvasni angol nyelven.
