Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha3) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Created
id: Dibuat

en: Date format
id: Format tanggal

en: Never
id: Tidak pernah

en: Custom
id: Tersuai

en: Operation
id: Operasi

en: Timezone
id: Zona waktu

en: Custom date format
id: Format tanggal kustom

en: Not set
id: Tidak disetel

en: Item ID
id: ID butir

en: Entity ID
id: ID Entitas

en: Include destination
id: Sertakan tujuan

en: Timezone to be used for date output.
id: Zona waktu yang digunakan pada output tanggal

en: - Default site/user timezone -
id: - Zona waktu standar situs/pengguna -
