Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Operation
ku: کردار
