Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: Never
th: ไม่เคย

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Timezone
th: เขตเวลา

en: Not set
th: ไม่ได้ตั้งค่า

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี
