Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Date format
gl: Formato de data

en: Page
gl: Páxina

en: Never
gl: Nunca

en: Custom
gl: Personalizado

en: Operation
gl: Operación

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Timezone
gl: Fuso horario

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Custom date format
gl: Formato personalizado de data

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Include destination
gl: Incluír destino
