Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha4) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: Page
te: పేజీ

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Timezone
te: కాల మండలం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Custom date format
te: అనుకూల తేదీ ఆకృతి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
