Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha5) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Created
bs: Kreiran

en: Date format
bs: Format datuma

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Custom date format
bs: Prilagođeni format datuma
