Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Date format
ca: Format de la data

en: Page
ca: Pàgina

en: Never
ca: Mai

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Operation
ca: Operació

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Expire
ca: Expira

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Timezone
ca: Zona horària

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Custom date format
ca: Format de data personalitzat

en: Not set
ca: Sense establir

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Item ID
ca: ID d'element

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Master
ca: Mestre

en: Include destination
ca: Incloure destinació

en: Timezone to be used for date output.
ca: Fus horari que s'emprarà per mostrar dates.

en: - Default site/user timezone -
ca: - Fus horari predeterminat pel lloc o usuari -

en: A user-defined date format. See the <a href="http://php.net/manual/function.date.php">PHP manual</a> for available options.
ca: Un format de data definit per l'usuari. Aneu al <a href="http://php.net/manual/function.date.php">manual del PHP</a> per a veure les opcions disponibles.
