Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha5) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
