Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha5) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Created
eo: Kreita

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Page
eo: Paĝo

en: Never
eo: Neniam

en: Custom
eo: Propra

en: Desc
eo: malkreske

en: Operation
eo: Operacio

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
