Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Created
eu: Sortua

en: Date format
eu: Data formatua

en: Page
eu: Orria

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Operation
eu: Eragiketa

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Timezone
eu: Ordu-zona

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Custom date format
eu: Egokitutako data formatua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
