Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha5) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Reset
hr: Poništi

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Page
hr: Stranica

en: Never
hr: Nikada

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Desc
hr: Silazno

en: Operation
hr: Operacija

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Timezone
hr: Vremenska zona

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
